Kursy przygotowujące do IELTS w LANG LTC

IELTS EXPRESS
INDYWIDUALNE ZAJĘCIA ONLINE

Przygotowanie do egzaminu szyte na miarę. Zrób 3 kroki do sukcesu: wyznacz cele z metodykiem, zrealizuj wspólnie ustalony program, podsumuj postępy w sprawdzianie końcowym.

Masz pytania? Napisz do nas: kursy@lang.com.pl

IELTS EXPRESS
INDYWIDUALNE ZAJĘCIA FACE TO FACE

Zajęcia indywidualne, face to face w siedzibie szkoły LANG LTC , w dowolnym czasie, z dowolną intensywnością.  Potrzebujesz szybko przygotować się do IELTS?

Zapisz się na kurs z lektorem specjalizującym się w przygotowaniu do IELTS. Wybierz optymalny dla siebie pakiet oraz umiejętności, które chcesz ćwiczyć.

Masz pytania? Napisz do nas: kursy@lang.com.pl

OFERTA WKRÓTCE!

GRUPOWE ZAJĘCIA FACE TO FACE

Zajęcia w małych grupach, face to face w siedzibie szkoły LANG LTC. Przygotuj się do testu IELTS z LANG LTC, aby mieć pewność, że uzyskasz wymagany wynik.

Masz pytania? Napisz do nas: kursy@lang.com.pl

OFERTA WKRÓTCE!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

wszystko o teście IELTS
 • Zdaj IELTS  w Centrum Języków i Komunikacji  Politechniki Poznańskiej

  Zdaj IELTS  w Centrum Języków i Komunikacji  Politechniki Poznańskiej

  Sesja IELTS na Politechnice Poznańskiej otwarta dla wszystkich chętnych. Certyfikat otwierający drzwi do międzynarodowej edukacji i mobilności zawodowej.

 • IELTS na komputerze – zobacz, jak wygląda

  IELTS na komputerze – zobacz, jak wygląda

  Zobacz, jak wygląda komputerowa wersja testu IELTS. Skorzystaj z wersji demo testu i poznaj system, na którym będziesz zdawać swój IELTS.

 • Sesja IELTS w Poznaniu

  Sesja IELTS w Poznaniu

  Sesja IELTS na Politechnice Poznańskiej otwarta dla wszystkich chętnych. Certyfikat otwierający drzwi do międzynarodowej edukacji i mobilności zawodowej.

 • IELTS Academic czy General Training?

  IELTS Academic czy General Training?

  Jaki moduł wybrać – IELTS Academic czy IELTS General Training? IELTS dostępny jest w dwóch różnych typach testów. Wybór typu testu zależy od tego, w jakim celu go zdajesz. IELTS … Czytaj dalej

 • Budowa testu IELTS

  Budowa testu IELTS

  IELTS testuje cztery umiejętności językowe i składa się z czterech części – słuchania, czytania, pisania i mówienia. IELTS dostępny jest w dwóch różnych typach testu: Academic i General Training Czym … Czytaj dalej

 • Kto uznaje IELTS?

  Kto uznaje IELTS?

  IELTS jest najszerzej akceptowanym testem na świecie. Honorowany jest on przez ponad 11 000 organizacji: najlepsze uczelnie i instytucje w ponad 140 krajach,  w tym przez 3000 organizacji w samych Stanach … Czytaj dalej

 • Zabezpieczenia testu IELTS

  Zabezpieczenia testu IELTS

  Alert bezpieczeństwa! Twój sukces zaczyna się od IELTS. Nie ryzykuj swojej przyszłości przez próbę jakiegokolwiek oszustwa. Prosimy: Wyniki testu IELTS są wykorzystywane na potrzeby rekrutacji na uniwersytety, do kolegiów  i … Czytaj dalej

 • IELTS na komputerze

  IELTS na komputerze

  Jak wygląda IELTS w wersji komputerowej (CD)? Czym różni się od wersji papierowej (PB)?