Oferta i bezpłatne materiały

OFERTA DLA FIRM

Zamów ofertę. Sprawdź nas bezpłatnie i dowiedz się jak działamy.

Zaufało nam ponad 1000 firm w Polsce i za granicą. Jak organizujemy kursy językowe w firmie w dwa dni? Dlaczego nasze zajęcia online są tak efektywne? Które z naszych narzędzi najbardziej ułatwia pracę HR? – zajrzyj na nasz blog.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA OFERTY

ZAMÓW DLA TWOJEJ FIRMY

ZAPYTAJ NAS

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne oczekiwania, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą naprawdę szybko, bo wiemy że to dla Ciebie ważne.

POBIERZ BEZPŁATNIE

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Profesjonalizm i dopasowanie oferty do naszych potrzeb czynią współpracę ze szkołą LANG LTC bardzo efektywną

Lionbridge Poland Sp. z o.o., HR Coordinator

Szczególnie wysoko oceniamy system zarządzania szkoleniami LANG LTC, przydatność udostępnionych nam narzędzi i sposób komunikacji z opiekunami kontraktu

PGNiG Dyrektor Biura Kadr i Szkoleń

Pragnę podziękować za dotychczasową współpracę i życzę każdemu aby miał przyjemność trafić na takiego kontrahenta w biznesie : )

Glovo, Sr Office Manager

OPINIE SŁUCHACZY FIRMOWYCH

Moim zdaniem obecna formuła zajęć jest bardzo satysfakcjonująca, nie mam żadnych zastrzeżeń. Nic bym nie zmieniał. Zajęcia prowadzone są w sposób, który mógłby być wzorem dla pracy zdalnej. Dziękuję bardzo i pozdrawiam 🙂

Elastyczność umawiania terminów zajęć, możliwość odbywania lekcji przez Internet, lektorka zawsze uśmiechnięta i chętna do pracy.

Prowadząca równo dzieli czas interakcji pomiędzy uczestników zajęć, każdy ma czas na wypowiedź. Zajęcia są ciekawe, a udostępniane materiały różnorodne. Widać, że prowadząca przygotowuje się na zajęcia i jest zaangażowana.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAPYTAJ NAS

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne oczekiwania co do kursu, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą szybko, bo wiemy że to dla Ciebie ważne.

Go for Business English !

Nie przegap bezpłatnych lekcji, ofert i promocji.