Audyty Językowe

DLA FIRM

Sprawdź nas. Zamów bezpłatnie ofertę i dowiedz się jak działamy.

Zaufało nam ponad 1000 firm w Polsce i za granicą. Jak organizujemy kursy językowe w firmie w dwa dni? Dlaczego nasze zajęcia online są tak efektywne? Które z naszych narzędzi najbardziej ułatwia pracę HR? – zajrzyj na nasz blog.

AUDYTY LANG LTC

Indywidualny Audyt Rekrutacyjny

Weryfikuje deklarowane przez kandydata w CV kompetencje językowe. Audyt bada znajomość języka pod kątem branży oraz planowanego zakresu obowiązków.

Audyt Grupowy

Precyzyjne badanie umiejętności językowych grup pracowniczych. Na przykład jako ewaluacja progresu na zakończenie cyklu szkoleń lub przed wdrożeniem nowego procesu w firmie.

Bezpłatny Audyt przed kursem w Lang LTC

Obejmuje wszystkich pracowników rozpoczynających naukę na naszych szkoleniach. Pozwala wyznaczyć punkt wyjścia oraz zbudować spójne grupy.

SZYBKIE TESTY DIAGNOSTYCZNE

Linguaskill

Pierwszy i jedyny w Polsce całkowicie zdalny test adaptacyjny online Cambridge English Qualifications potwierdzający aktualny poziom zaawansowania językowego. Szczególnie przydatny na uczelniach wyższych do zaliczania lektoratów.

Dowiedz się więcej TUTAJ

Cambridge English Placement Test

Jest szybkim testem online o charakterze poziomującym. Zawiera komponent Reading & Listening. Oferuje wyniki „od ręki” w formie raportu indywidualnego i grupowego. Możemy go uzupełnić o część ustną.

Goethe Test-Pro

Test Instytutu Goethego. To szybki i wiarygodny sposób oceny poziomu znajomości języka niemieckiego. Ma charakter adaptacyjny. Testuje język niemiecki w środowisku pracy – ogólny z elementami biznesu.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA OFERTY

ZAPYTAJ NAS

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne oczekiwania, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą naprawdę szybko, bo wiemy że to dla Ciebie ważne.

POBIERZ BEZPŁATNIE

OPINIE NASZYCH PARTNERÓW

Profesjonalizm i dopasowanie oferty do naszych potrzeb czynią współpracę ze szkołą LANG LTC bardzo efektywną

Lionbridge Poland Sp. z o.o., HR Coordinator

Szczególnie wysoko oceniamy system zarządzania szkoleniami LANG LTC, przydatność udostępnionych nam narzędzi i sposób komunikacji z opiekunami kontraktu

PGNiG Dyrektor Biura Kadr i Szkoleń

Pragnę podziękować za dotychczasową współpracę i życzę każdemu aby miał przyjemność trafić na takiego kontrahenta w biznesie : )

Glovo, Sr Office Manager

ANONIMOWE OPINIE SŁUCHACZY FIRMOWYCH

Moim zdaniem obecna formuła zajęć jest bardzo satysfakcjonująca, nie mam żadnych zastrzeżeń. Nic bym nie zmieniał. Zajęcia prowadzone są w sposób, który mógłby być wzorem dla pracy zdalnej. Dziękuję bardzo i pozdrawiam 🙂

DNB BANK POLSKA

Elastyczność umawiania terminów zajęć, możliwość odbywania lekcji przez Internet, lektorka zawsze uśmiechnięta i chętna do pracy.

WHITE & CASE

Prowadząca równo dzieli czas interakcji pomiędzy uczestników zajęć, każdy ma czas na wypowiedź. Zajęcia są ciekawe, a udostępniane materiały różnorodne. Widać, że prowadząca przygotowuje się na zajęcia i jest zaangażowana.

NACZELNA IZBA LEKARSKA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAPYTAJ NAS

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne oczekiwania co do kursu, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą szybko, bo wiemy że to dla Ciebie ważne.

TRZYMAJ RĘKĘ NA ofercie

Zostaw swój email. Będziemy Cię powiadamiać o nowych bezpłatnych materiałach dla HR, produktach i ofertach dla partnerów.