Kurs do C2 Proficiency (CPE)

ZYSKAJ PODWÓJNIE

Przygotuj się i zdaj w Lang LTC. Zyskaj 10% zniżki na swój egzamin.

Chcesz się mega przygotować? Masz 2 opcje:

Wybierz pełny 2-semestralny kurs, by wzmocnić język w grupie zorientowanej na ten sam cel.

Wybierz indywidualny ekspres, jeśli potrzebujesz przygotowania do egzaminu sam na sam z lektorem. Więcej o zajęciach egzaminacyjnych – dowiedz się tu.

Exam Preparation w Lang LTC

KURSY INDYWIDUALNE

KURS W GRUPiE

Pełny kurs składa się z dwóch semestrów.
Jeden semestr oznacza: 60 godzin lekcyjnych zajęć, to jest 30 spotkań po 90 minut. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych i wieczornych. Grupa liczy od 4 do 6 uczniów. Cena jest za uczestnika. Ruszamy pod koniec września.

JAK WOLISZ ROZŁOŻYĆ PŁATNOŚĆ?

[popup_anything id=”6165″]

Zapisz się na kurs i odbierz
10% zniżki przy rejestracji na egzamin Cambridge

Cambridge Assessment English Authorised Platinum Exam Centre

ZAPYTAJ NAS

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne oczekiwania co do kursu, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą szybko, bo wiemy że to dla Ciebie ważne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Zapisz się na newsletter. Będziemy do Ciebie pisać tylko na temat, który Cię interesuje.

[popup_anything id=”5605″]

Kurs C2 Proficiency (CPE) w Lang LTC

Poznaj Lang LTC – szkołę językową, ale również Oficjalne Centrum Egzaminów Językowych. Proponujemy nie tylko nowoczesne kursy przygotowujące na konkretny poziom językowy, ale także egzaminy z certyfikatem. 

Jesteśmy nowoczesną szkołą, która większość usług świadczy online. Stacjonarnie znajdziesz nas w Warszawie. Stawiamy na kursy nowoczesne, z praktyczną wiedzą, która pomoże Ci zdać egzamin na poziom C2 Proficiency z łatwością. 

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie, nieustannie szkoląc kolejne osoby do wybranych egzaminów. Dołącz do naszego grona i przygotuj się do egzaminu na naszym kursie CPE. 

Kurs indywidualny C2 Proficiency

Kurs do C2 Proficiency (CPE) oferujemy w dwóch wersjach. Jedną z nich jest kurs indywidualny ekspres. W szybkim tempie przygotujesz się do oficjalnego egzaminu, w formule sam na sam z naszym lektorem. 

Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla osób, które preferują podejście indywidualne do nauki. Tempo nauki oraz sam przebieg kursu, jest dobierany do potrzeb uczestnika. Skupiamy się na tym, co dla Ciebie najważniejsze, tak żeby uzyskać najlepszy możliwy wynik na egzaminie do poziomu C2. 

Opcja kursu CPE w formie indywidualnej,  jest także szczególnie ważny dla osób, którzy nie mają zbyt wiele czasu. Oferujemy 3 opcje kursu:

  • indywidualny ekspres 12 godzin 
  • indywidualny ekspres 16 godzin
  • indywidualny ekspres 45 godzin

Nawet najdłuższy format kursu indywidualnego do C2, jest zdecydowanie krótszy niż kursy w mikrogrupach. Jeżeli zależy Ci na czasie oraz bardzo dokładnym, indywidualnym przygotowaniu to jest to dla Ciebie rozwiązanie idealne. 

Nie można nie wspomnieć o obowiązującej promocji “Happy Hours”, gdzie w godzinach nieregularnych – między 11:00, a 15:00, cena kursu indywidualnego do C2 jest promocyjna. 

Kurs CPE w wersji grupowej

W Lang LTC kursy grupowe nabierają nowego znaczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów, stworzyliśmy mikrogrupy. Idea mikrogrup jest bardzo prosta – oferujemy kurs C2 Proficiency w grupie od 4 do 6 osób. 

Tak małe grupy pozwalają na znacznie większe zaangażowanie każdego z uczestników, podejście indywidualne do nauki, a także większe pole do interakcji każdego z uczestników kursu C2. 

Zajęcia grupowe trwają 2 semestry, a każdy z nich to, aż 60 godzin lekcyjnych. Pełen kurs CPE w mikrogrupie obejmuje 120 godzin lekcyjnych, co gwarantuje świetne przygotowanie do oficjalnego egzaminu. 

Spotkania odbywają się regularnie – 2 razy w tygodniu. To z kolei, gwarantuje stały postęp i rozwój umiejętności wśród kursantów, co jest niezwykle ważne na najwyższym możliwym poziomie języka angielskiego. 

Pierwszy semestr grupowy rusza pod koniec września, zarezerwuj swoje miejsce już teraz i przygotuj się na naszym nowoczesnym kursie do C2 Proficiency (CPE).

Dowiedz się więcej o poziomie języka angielskiego C2

Osiągnięcie poziomu C2 w języku angielskim to nie tylko wyraz biegłości, to mistrzostwo, którego efekty można zauważyć we wszystkich aspektach komunikacji. Poziom C2 Proficiency, nazywany również „zaawansowanym”, to najwyższy poziom umiejętności językowych, który otwiera przed tobą drzwi do pełnej biegłości w języku angielskim.

Język angielski na poziomie C2 oznacza, że jesteś w stanie:

  1. Swobodnie poruszać się w każdym kontekście – niezależnie od tego, czy to rozmowa biznesowa, czy luźna pogawędka, potrafisz używać języka angielskiego z absolutną swobodą.
  2. Zrozumieć skomplikowane teksty – Artykuły naukowe, literatura, filmy – nic nie stanowi dla ciebie wyzwania, gdyż bez trudu przyswajasz skomplikowane treści.
  3. Prowadzić zaawanasowane dyskusje i prezentacje – twój zakres słownictwa i umiejętność formułowania złożonych argumentów pozwalają ci na udział w dyskusjach na najwyższym poziomie.
  4. Pisać złożone teksty – tworzenie artykułów, raportów czy eseji nie stanowi dla ciebie problemu, a różnorodność językowa to twój codzienny atut.

Podsumowując, poziom C2, to najwyższy z możliwych poziomów języka angielskiego. Posługujesz się językiem biegle i nie masz żadnych kłopotów, ze zrozumieniem żadnej z wypowiedzi – czy to w formie pisanej, czy mówionej. Na poziomie C2 swobodnie tworzysz każdą swoją wypowiedź, nie masz żadnych problemów z formułowaniem swoich myśli. Potrafisz napisać bardzo skomplikowane teksty, jak i doskonale takie rozumiesz.