Jaki kurs wybrać: indywidualny czy grupowy?

Dwie formuły, a każda z nich sprawdza się na innym etapie nauki.

Nauka w grupie

Każda grupa online liczy od 4 do 6 słuchaczy, co w czasie zajęć daje optymalną przestrzeń na aktywność każdego ucznia i na zrównoważone zarządzanie aktywnościami. Zajęcia w grupie to przede wszystkim komunikacja z kolegami, praca indywidualna przeplatana pracą zespołową. W grupie nie jesteś sam, ani sama. 🙂

Młodzież ma inne zainteresowania i inaczej się uczy niż dorośli, więc pracują w osobnych grupach, co wpływa na efektywność nauki. Wybór grupy wiekowej deklarujesz podczas rozmowy z metodykiem.

Wszystkie kursy grupowe organizujemy w trybie semestralnym i zgodnie z kalendarzem ministerstwa edukacji. Startujemy w październiku i po feriach zimowych. Jak to wygląda godzinowo? Jeden semestr to 60 godzin lekcyjnych, czyli 30 spotkań po 90 minut. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowo – wieczornych. Pełny program kursu trwa 2 semestry.

Wybierz naukę w grupie na kursie semestralnym, jeśli chcesz rozwijać język długofalowo i systematycznie, w oparciu o nowoczesne materiały i wspomagające aplikacje. Na zajęciach, będziesz mieć przeprowadzane regularne powtórki i minitesty, gdyż utrzymanie wysokiej motywacji to klucz do sukcesu. Twoje postępy będą mierzone według skali CEFR.

Grupy semestralne mają profil General English lub egzaminacyjny.

Nauka indywidualna

Naszym prawdziwym hitem są kilkunastogodzinne indywidualne Ekspresy Egzaminacyjne. Zajęcia pozwolą Ci poznać strukturę egzaminu, kryteria oceny każdego z zadań i nauczą omijać niebezpieczne pułapki. Na tym kursie intensywnie przetrenujesz niezbędne strategie egzaminacyjne. To one dadzą Ci poczucie komfortu podczas egzaminu i pozwolą uniknąć nieprzewidzianych sytuacji. Są nieocenione!

Zajęcia indywidualne języka ogólnego sprawdzają się jeśli masz bardzo precyzyjny cel do osiągnięcia i ograniczony czas. Intensywna nauka One-to-One, skupienie lektora na Twoich potrzebach pozwalają wycisnąć z kursu to, co najważniejsze: przygotowanie do rekrutacji, ważna prezentacja, egzamin ustny.

Zajęcia indywidualne możesz nabywać w sprawdzonych pakietach godzinowych po 12, 16 i 45 godzin. Każde zajęcia to 60 minut – to Ty ustalasz godziny i częstotliwość spotkań. Uruchamiamy je na żądanie po dokładnym wywiadzie, który przeprowadza nasza metodyczka.

Wystarczy się z nami skontaktować lub wybrać pakiet na stronie kursu. Zapraszamy!

Sprawdź nasze kursy online.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ