Kolejna platforma e-learningowa dostępna dla klientów biznesowych

Co możesz zrobić, by wesprzeć strategie samodzielnego uczenia się uczestników kursów językowych?

Wiemy już od dawna, że „język sam się nie nauczy”, a wszelkie platformy e-learningowe – jakkolwiek atrakcyjne i inteligentne – same w sobie nie wystarczą by osiągnąć prawdziwą płynność w mówieniu.

Dlatego każdą nową aplikację, którą wprowadzamy do naszej oferty, traktujemy jako narzędzie wspomagające, motywujące i uzupełniające pracę z lektorem na zajęciach i samodzielną poza nimi.

Źródło: Wikimedia Commons

Aplikacja przypomina informacje w odpowiednich odstępach czasu. Stale kontroluje czy zachowujesz w pamięci to, czego nauczyłeś się wcześniej. Celem jest trwałe zapamiętanie dowolnej ilości materiału. 

Wsparcie dla ludzi zajętych

Którzy stale walczą o czas i przestrzeń na rozwój swoich pasji i zainteresowań. Kolejny typ platformy do uczenia się języka ma im pomóc w odnalezieniu i utrzymaniu motywacji do nauki. A także przyjemności w osiąganiu kolejnych poziomów umiejętności :)Ludzie aktywni zawodowo i rodzinnie, wciąż walczą o czas i przestrzeń na rozwój swoich pasji i zainteresowań. Kolejny typ platformy do uczenia się języka ma im pomóc w odnalezieniu i utrzymaniu motywacji do nauki. A także przyjemności w osiąganiu kolejnych poziomów umiejętności 🙂

Mam już nawyk – wsiadam co rano do pociągu i wyciągam komórkę. Teraz, zamiast surfować po mediach społecznościowych, trenuję słówka.

Marek

Nareszcie udało mi się utrwalić zwroty, które od lat sprawiały mi kłopot. Apka nie da o nich zapomnieć 😉

Ewelina

Dla każdego i wszędzie

Omawiana platforma, nadaje się dla wszystkich grup wiekowych, każdego typu ucznia. Zdobyła wiele nagród edukacyjnych na całym świecie i rzesze zmotywowanych użytkowników. Wystarczy wyciągnąć smartfon 🙂

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ