Wyniki IELTS

Wyniki testu IELTS są dostępne po dość krótkim czasie oczekiwania.

Jest on zależny od wersji testu, która została wybrana.

W przypadku zdawania wersji komputerowej testu IELTS (Computer Delivered) wyniki online oraz certyfikat online są dostępne od 1 do 5 dni kalendarzowych od dnia egzaminu. 

W przypadku wersji papierowej testu IELTS (Paper Based) wyniki online oraz papierowy certyfikat są dostępne po 13 dniach kalendarzowych od dnia egzaminu.

Aby poznać wyniki online, należy zalogować się na stronie https://ielts.idp.com/results/check-your-result

Twoje wyniki będą dostępne przez 28 dni. Pamiętaj, że podgląd jest tymczasowy i nie może być wykorzystywany jako oficjalne potwierdzenie Twojego wyniku.

TRF (Test Report Form)

Gdy Twój certyfikat IELTS będzie gotowy, zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową.

Otrzymujesz tylko jeden egzemplarz swojego certyfikatu.

TRF możesz odebrać osobiście w naszym Centrum Egzaminacyjnym lub wybrać opcję wysyłki listem poleconym.
Możesz również upoważnić kogoś do odbioru certyfikatu w Twoim imieniu. Osoba upoważniona do odbioru certyfikatu musi mieć wydrukowane i wypełnione upoważnienie – pobierz Upoważnienie do odbioru wyników IELTS

Na Twoją prośbę nasze Centrum Egzaminacyjne może nieodpłatnie wysłać 5 kopii Twojego certyfikatu bezpośrednio do instytucji przez Ciebie wskazanych. Prosimy podać adresy tych instytucji podczas rejestracji na test lub skontaktować się z nami mailowo pod adresem ielts@lang.com.pl

Wydanie dodatkowego egzemplarza TRF, tj. ponad 6 kopii, z czego jedna jest dla kandydata, a kolejnych 5 dla różnych uczelni/instytucji, jest usługą odpłatną. Koszt takiej usługi to 36 PLN za egzemplarz. W celu uzyskania dodatkowych TRF prosimy o wypełnienie formularza Application for the Issue of Additional TRFs . Dodatkowy TRF wyślemy bezpośrednio do wskazanej instytucji.

Dodatkowy TRF możesz też zamówić poprzez stronę www.ielts.org.

Ponowne sprawdzenie testu IETLS

Kandydat może wystąpić o ponowne sprawdzenie testu. Procedura ta jest usługą płatną. Ponowne sprawdzenie pracy kosztuje 525 PLN.

Dokumenty dotyczące tej procedury, czyli:

należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie 6 tygodni od daty części pisemnej testu.

Okres realizacji usługi wynosi około 4 tygodnie.
W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji/odwołania kandydat otrzymuje pełny zwrot wniesionych opłat za reklamację/odwołanie.

Dodaj swój wynik IELTS na LinkedIn

Twój wynik IELTS jest zaufanym wskaźnikiem Twoich umiejętności językowych i czymś, co możesz z dumą zaprezentować potencjalnym pracodawcom na całym świecie.

Wyróżnij się z tłumu, dodając ogólny wynik z testu IELTS do swojego profilu LinkedIn.

Oto kilka powodów, aby to zrobić:

 • Możesz pokazać pracodawcom, że zdałeś najbardziej zaufany test na świecie. Twój wynik jest dokładnym odzwierciedleniem Twoich umiejętności komunikowania się tam, gdzie językiem ojczystym jest angielski.
 • Gdy dodasz swój wynik IELTS do swojego profilu, zostanie on opublikowany w Twoim kanale LinkedIn, aby wszystkie Twoje kontakty mogły zobaczyć Twoje osiągnięcie.
 • Posiadając pełny profil na LinkedIn masz większe szanse na odkrycie przez rekruterów.

Image

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 • Twoje wyniki IELTS

  Twoje wyniki IELTS

  Wynik wstępny Możesz wyświetlić podgląd wstępnych wyników IELTS logując się do portalu kandydata IELTS. Podgląd wstępnych wyników testu IELTS będzie dostępny:- w 13 dniu po teście w wersji papierowej – … Czytaj dalej

 • System oceniania IELTS

  System oceniania IELTS

  Dowiedz się więcej o tym, jak oceniany jest test IELTS.

 • Skala IELTS

  Skala IELTS

  Wyniki IELTS są podawane w 9-stopniowej skali. Zostały zaprojektowane tak, aby były proste i łatwe do zrozumienia. Są one przedstawiane jako wynik zbiorczy wszystkich komponentów testu w skali od 1 … Czytaj dalej