IELTS One Skill Retake – popraw swój wynik testu IELTS

Nowe usprawnienie w zdawaniu testu IELTS. IELTS One Skill Retake daje możliwość ponownego podejścia do jednego wybranego komponentu testu w celu poprawienia swojego wyniku.

ielts logo

IELTS One Skill Retake jest nową opcją testu IELTS, stworzoną, by jeszcze bardziej usprawnić doświadczenie egzaminacyjne. Daje on możliwość ponownego podejścia do jednego wybranego komponentu testu – Czytania, Słuchania, Pisania lub Mówienia – w celu poprawienia swojego wyniku bez konieczności ponownego zdawania całego egzaminu.

Kto może podejść do IELTS One Skill Retake?

Do One Skill Retake mogą podejść osoby, które po 1 stycznia 2024 roku zdawały test IELTS w wersji komputerowej. Na podejście ma się 60 dni od daty oryginalnego testu. Do One Skill Retake podejść można tylko raz i tylko do jednego wybranego komponentu. Na dany moment nie ma możliwości zdawania One Skill Retake w przypadku wersji papierowych testu IELTS.

Ile kosztuje IELTS One Skill Retake?

IELTS One Skill Retake kosztuje 592,95 PLN.

Jaki jest czas oczekiwania na wyniki IELTS One Skill Retake?

Wyniki One Skill Retake będą dostępne po 3-5 dniach.

Jak podejść do One Skill Retake w Lang LTC?

Osoby, chcące podejść do IELTS One Skill Retake w naszym Centrum prosimy o kontakt mailowy (ielts@lang.com.pl) lub telefoniczny (+48 22 825 22 73) w celu ustalenia dogodnego terminu podejścia do OSR.

Kto akceptuje IELTS One Skill Retake?

Listę organizacji, akceptujących OSR znajdziesz TUTAJ.
Pamiętaj, żeby upewnić się, że instytucja, której przedstawiasz swoje wyniki IELTS akceptuje One Skill Retake!

IELTS One Skill Retake jest doskonałą opcją dla osób, które są nieusatysfakcjonowane wynikiem jednego z komponentów testu (Czytania, Pisania, Słuchania lub Mówienia).
Dzięki tej opcji mają szansę na poprawienie swojego wyniku bez ryzyka, że podchodząc ponownie do całego testu mogą obniżyć wynik innych komponentów.

ZAPYTAJ NAS

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne oczekiwania, napisz do nas.
Skontaktujemy się z Tobą naprawdę szybko, bo wiemy że to dla Ciebie ważne.