IELTS Academic czy General Training?

Jaki moduł wybrać – IELTS Academic czy IELTS General Training?

IELTS dostępny jest w dwóch różnych typach testów.
Wybór typu testu zależy od tego, w jakim celu go zdajesz.

IELTS ACADEMIC

Chcesz wziąć udział w kursie lub studiować na studiach licencjackich, magisterskich lub doktoranckich na uniwersytecie lub w college’u ?

Zdaj test IELTS Academic, który przeznaczony jest dla osób planujących studia wyższe. Test ocenia, czy jesteś gotowy do rozpoczęcia nauki lub kursu w środowisku angielskojęzycznym. Odzwierciedla on specyfikę języka akademickiego.

Chcesz pracować w profesjonalnej organizacji lub odnaleźć się w anglojęzycznym środowisku pracy?

Jeśli planujesz przeprowadzić się do kraju anglojęzycznego i zamierzasz tam pracować, prawdopodobnie zostaniesz poproszony o dostarczenie dowodu znajomości języka angielskiego. Wyniki IELTS są akceptowane przez wiele firm i instytucji, które wyznaczyły swoje minimalne wymagania językowe. Większość tych środowisk pracy wymaga wyniku IELTS Academic, ale dobrze jest potwierdzić tę informację z wybraną organizacją.

IELTS GENERAL TRAINING

Chcesz uczyć się w szkole średniej lub wziąć udział w szkoleniu?

IELTS General Training mierzy znajomość języka angielskiego w praktycznym, codziennym kontekście, dlatego jest odpowiedni dla osób planujących naukę w szkole średniej lub szkolenie w ramach programu szkolenia zawodowego.

Chcesz wyemigrować do kraju anglojęzycznego?

Osoby imigrujące do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii muszą zdać IELTS General Training, aby udowodnić swoją praktyczną, codzienną znajomość języka angielskiego.

Ważne: 
przed rejestracją na test sprawdź w instytucji, do której aplikujesz, jaki moduł IELTS jest wymagany.

Sprawdź również, czy chcesz zdawać IELTS w wersji papierowej czy komputerowej.
Więcej na temat IELTS w wersji komputerowej znajdziesz tutaj.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 • IELTS na komputerze – zobacz, jak wygląda

  IELTS na komputerze – zobacz, jak wygląda

  Zobacz, jak wygląda komputerowa wersja testu IELTS. Skorzystaj z wersji demo testu i poznaj system, na którym będziesz zdawać swój IELTS.

 • Sesja IELTS w Poznaniu

  Sesja IELTS w Poznaniu

  Sesja IELTS na Politechnice Poznańskiej otwarta dla wszystkich chętnych. Certyfikat otwierający drzwi do międzynarodowej edukacji i mobilności zawodowej.

 • IELTS Academic czy General Training?

  IELTS Academic czy General Training?

  Jaki moduł wybrać – IELTS Academic czy IELTS General Training? IELTS dostępny jest w dwóch różnych typach testów. Wybór typu testu zależy od tego, w jakim celu go zdajesz. IELTS … Czytaj dalej

 • Budowa testu IELTS

  Budowa testu IELTS

  IELTS testuje cztery umiejętności językowe i składa się z czterech części – słuchania, czytania, pisania i mówienia. IELTS dostępny jest w dwóch różnych typach testu: Academic i General Training Czym … Czytaj dalej

 • Kto uznaje IELTS?

  Kto uznaje IELTS?

  IELTS jest najszerzej akceptowanym testem na świecie. Honorowany jest on przez ponad 11 000 organizacji: najlepsze uczelnie i instytucje w ponad 140 krajach,  w tym przez 3000 organizacji w samych Stanach … Czytaj dalej

 • Zabezpieczenia testu IELTS

  Zabezpieczenia testu IELTS

  Alert bezpieczeństwa! Twój sukces zaczyna się od IELTS. Nie ryzykuj swojej przyszłości przez próbę jakiegokolwiek oszustwa. Prosimy: Wyniki testu IELTS są wykorzystywane na potrzeby rekrutacji na uniwersytety, do kolegiów  i … Czytaj dalej

 • IELTS na komputerze

  IELTS na komputerze

  Jak wygląda IELTS w wersji komputerowej (CD)? Czym różni się od wersji papierowej (PB)?