Ucz się łatwiej – poznaj Mikrogrupy  

Chcesz uczyć się angielskiego w zindywidualizowany sposób? Szukasz przystępnej cenowo alternatywy dla kursów indywidualnych, a kurs grupowy Ci nie odpowiada?

Nasze Mikrogrupy to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Mikrogrupy są zaprojektowane dla osób, które chcą uczyć się angielskiego w wąskim gronie dwóch lub trzech osób. Zapewniają Ci indywidualne podejście, większą skuteczność w nauce oraz możliwość ćwiczenia języka angielskiego w kameralnej atmosferze.

Chcesz wiedzieć więcej lub zapisać się na kurs?

Co to jest Mikrogrupa?

Mikrogrupa angielskiego to klasa 2 lub 3 uczniów, którzy:

  • Mają ten sam cel językowy – wzajemnie się motywują i wspierają
  • Mają ten sam poziom zaawansowania – uczą się tylko tego, czego naprawdę potrzebują
  • Dopasowują się terminami zajęć online – grafik Waszej grupy nie jest odgórnie ustalany przez Szkołę Lang, sami wybieracie odpowiadające Wam dni i godziny kursu

Korzyści z nauki w Mikrogrupie:

  • Indywidualne podejście – masz pewność, że nauczyciel znajdzie dla Ciebie czas i uwagę
  • Zindywidualizowany program – nie uczysz się języka „rozdział po rozdziale”, tylko tego, czego naprawdę potrzebujesz
  • Dobrane towarzystwo – mniej znaczy więcej, a 1 lub 2 osoby do towarzystwa to super nauka. Do Mikrogrupy językowej można zaprosić swoich przyjaciół  i stworzyć swój prywatny kurs!
  • Możliwość ćwiczenia z innymi, nie tylko z lektorem
  • Większa liczba zajęć niż w przypadku kursu indywidualnego

Na czym polega elastyczność kursu? 

Zajęcia w Mikrogrupach znacznie łatwiej przełożyć, niż w przypadku standardowej grupy. Wynika to z jej liczebności – łatwiej umówić się z mniejszą liczbą uczestników na odwołanie spotkania i /lub odrobienie go w innym terminie.

Dlaczego przygotowanie do egzaminu z angielskiego w Mikrogrupie jest skuteczniejsze? 

Niewątpliwym atutem grupy o mniejszej liczebności jest możliwość przygotowania się do części ustnej egzaminu w warunkach identycznych, jak na egzaminie B2 First czy C1 Advanced.

Pamiętaj, że egzamin zdajesz w parze z innym kandydatem, na zajęciach indywidualnych drugim kandydatem jest lektor, z którym szanse nie zawsze są równe, w końcu zna angielski doskonale. Zatem przećwiczenie zadań egzaminacyjnych z drugim kandydatem pozwala wyeliminować stres, że nie zrozumiemy pytania z uwagi na brak środków językowych. Kandydaci otrzymują informację zwrotną natychmiast, lektor bezpośrednio instruuje jak ulepszyć wypowiedź.  

Jak długo musisz czekać na start grupy? 

Kursy Mikrogrup rozpoczynają się przez cały rok szkolny, w zależności od zgłoszeń i potrzeb kursantów. Poziomowanie językowe odbywa się praktycznie codziennie, co pozwala uruchomić Mikrogrupę w dowolnym momencie. 

To prawda, że najwięcej Mikrogrup startuje z początkiem roku szkolnego i  akademickiego. Jednak ten model zajęć jest też doskonałym rozwiązaniem w okresie przedegzaminacyjnym, gdy trzeba ostro powtórzyć język obcy do egzaminu lub matury.

Z ilu zajęć składa się kurs?

Kurs w Mikrogrupie proponujemy w wymiarze 23 spotkań po 90 minut.

Ile kosztują zajęcia z angielskiego w Mikrogrupie?

Koszt kursu języka angielskiego ogólnego, biznesowego lub konwersacji  w Mikrogrupie to 2.290 zł, Mikrogrupa przygotowująca do egzaminu Cambridge Qualifications (B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency) kosztuje 2.490 zł.

Wartością Mikrogrupy jest też fakt, że stanowi ona swego rodzaju coaching językowy. Personalizacja zajęć, wykorzystanie motywacji wewnętrznej, skuteczność i aktywny udział kursantów w tworzeniu programu nauki wyróżniają małą grupę spośród ofert dostępnych na rynku. 

Szukasz czegoś innego?

Z naszej wiedzy i doświadczenia w egzaminach
skorzystało już ponad 25.000 osób!