Języki w firmie i współpraca z HR

Co możemy zrobić, by maksymalnie odciążyć dział HR? – To pierwsze nasze pytanie do nowego Klienta.

Strategie innowacji

Ustalamy strategię wydarzeń językowych na poziomach: firmy, oddziałów, departamentów, grup i słuchaczy indywidulanych. Całość strategii musi spójna i wspierać cele biznesowe naszego Klienta. Rozumiemy ten mechanizm. Wspieramy i wyprzedzamy trendy.

Płynna organizacja

Po prostu, przejmujemy cały proces od Klienta. Od testów poziomujących, przez organizację zajęć, kontrolę jakościową kursów. Organizacyjna CHECK LISTA Lang LTC sprostała już niejednej sytuacji kryzysowej w koordynacji szkoleń.

Image
Image

Działania employer brandigowe

Dziś już wiemy z pewnością, że atrakcyjny bonus, to zdecydowanie więcej niż po prostu 'kurs’. Dlatego proponujemy naszym Klientom spójną i bardzo atrakcyjną ofertę wydarzeń i narzędzi językowych. Mocnym punktem jest fakt, iż jest dostępna na żądanie i wspiera autonomię wszechstronnego rozwoju każdego uczestnika.

Codzienny kontakt

Stały kontakt naszych Projekt Managerów z działem HR daje obu stronom poczucie komfortu w płynnej pracy nad projektem. Dzięki temu, na bieżąco reagujemy na wszystkie potrzeby słuchaczy i działu szkoleń.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz do nas. Prześlemy Twojej firmie ofertę. Możesz także bezpłatnie sprawdzić jak działamy.

WYPEŁNIJ I PRZEŚLIJ

z roboczych maili hr

 „Pani Ewo, dziękuję za błyskawiczną reakcję. Jest pani nieoceniona. Serdecznie dziękuję za pomoc”.

„Pani Aneto, dziękuję za wszelkie raporty i dane. Myślałam, że będę siedzieć w pracy do późna, ale dzięki pani mogę już spokojnie jechać na urlop” – gdy dostaję takiego maila, czuję, że moja praca ma sens.

Go for Business English !

Nie przegap bezpłatnych lekcji, ofert i promocji.