Gdzie zrobić kurs CELTA ONLINE

Oczywiście w Lang LTC!

Jesteśmy dynamicznym centrum szkoleniowym na polskiej scenie ELT od ponad 30 lat.  

Od 2002 cieszymy się owocnymi relacjami z PASE (Polskie Stowarzyszenie na rzecz Standardów w Edukacji Językowej)  i od 2009 ściśle współpracujemy z Cambridge. Od 2013 roku posiadamy status Platynowego Centrum – najwyższe wyróżnienie przyznane przez Cambridge. 

Szczycimy się tym, że absolwenci wszystkich naszych kursów CELTA w 100% otrzymali certyfikaty z ocenami Pass, Pass B i Pass A.

Oprócz, prowadzonych od 2014 roku z wielkim sukcesem kursów CELTA face-to-face i online, w naszym centrum możesz też przystąpić do egzaminu TKT i DELTA Module 1. Twoi uczniowie mogą też u nas przystapic do egzaminu IELTS.

W artykule znajdziesz te informacje:

 1. Najlepsi mentorzy
 2. Standardy Celta
 3. Czy Celta jest dla mnie?
 4. Co nie jest wymagane

najlepsi mentorzy

W Polsce jesteśmy jedynym ośrodkiem CELTA, który ugruntował swoją silną pozycję jako dostawca wysokiej jakości kursów CELTA, nie należąc do międzynarodowej sieci szkół.

Formułę naszego kursu opracowaliśmy samodzielnie, ucząc się od najlepszych tutorów i asesorów Cambridge CELTA.

Nasz lokalny zespół tutorów – Milada Krajewska, Beata Palińska, Grzgorz Południak i Karolina Bekker-Łukaszewicz (a stały zespół tutorów CELTA to ogromna zaleta najlepszych centrów CELTA na świecie) – z wielką radością współpracował z inspirującymi tutorami zewnętrznymi. Są wśród nich Aeddan Shaw, Sandy Millin, Alex Tilbury, Amanda Davies, Adrian Post i Sarah Jane Findlay.

Z opinii asesorów nasdzych kursów CELTA wynika, że udało nam się z wielklim sukcesem przystosować format kursu CELTA do potrzeb uczniów i nauczycieli pracujących ONLINE.

Celta

standardy celta

CELTA ONLINE w Lang LTC

Stworzone przez nas centrum spełnia najwyższe standardy Cambridge English, co potwierdza każdy pozytywny raport asesorów Cambridge, który motywuje nas do uczenia się z każdego prowadzonego przez nas kursu.

Nie tylko przekazujemy budującą informację zwrotną, ale chętnie ją przyjmujemy. W ramach naszych kursów, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, tony inspiracji, osobisty kontakt, przytulną atmosferę i… to, że zawsze będziemy mieć dla Ciebie czas.

Projektujemy i prowadzimy kursy, w których atmosfera zespołowej pracy, wzajemna motywacja i zdrowsze tempo pracy, pozwalają Ci jednocześnie pracować zawodowo i rozwijać się w ramach kursu.

Podjęliśmy ryzykowną marketingowo ale naszym zdaniem zdrową i ludzką decyzję, by oferować tylko kursy o spokojniejszym tempie pracy – dostosowując się tym samym do pulsu życia A.D. 2023. Nie prowadzimy już wyczerpujących kursów intensywnych.

CZY CELTA JEST DLA MNIE?

Tak, jeśli:

 • Twoja znajomość angielskiego i świadomość językowa reprezentuje przynajmniej poziom CEFR C1+ (bez względu na certyfikat lub jego brak)
 • masz minimum 20 lat
 • ukończyłeś/aś szkołę średnią z dyplomem/świadectwem uprawniającym do kontynuowania nauki na kolejnym poziomie (minimalne wymagane wykształcenie)
 • masz predyspozycje do nauczania
 • jesteś gotowy/a na udział w wymagającym programie szkoleniowym
 • pewnie posługujesz się narzędziami online (ZOOM, Google Drive, Google Docs/Word; Google Slides/Powerpoint, Gmail, Whatsapp, etc.)
 • masz dostęp do komputera/laptopa ze stabilnym internetem
 • chcesz pracować w gronie doświadczonych nauczycieli i nowicjuszy, inspirujących się wzajemnie

Co nie jest wymagane?

 • Nie musisz mieć doświadczenia w nauczaniu.
 • Nie musisz mieć certyfikatu językowego.
 • Nie musisz mieć stopnia naukowego.
 • Nie musisz dodatkowo płacić za materiały do kursu, dostęp do aplikacji lub certyfikat.
Nasi kandydaci reprezentują różne grupy 
zawodowe, wiekowe, etniczne i narodowościowe. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ