Gdzie zrobić kurs CELTA ONLINE

Oczywiście w Lang LTC!

Jesteśmy główną siłą na polskiej scenie ELT od ponad 30 lat.  

Od 2002 cieszymy się owocnymi relacjami z PASE (Polskie Stowarzyszenie na rzecz Standardów w Edukacji Językowej)  i od 2009 ściśle współpracujemy z Cambridge. Od 2013 roku posiadamy status Platynowego Centrum – najwyższe wyróżnienie przyznane przez Cambridge. 

W naszym centrum możesz przystąpić do egzaminu TKT, DELTA Module 1 oraz IELTS.

najlepsi mentorzy

W Polsce jesteśmy jedynym ośrodkiem CELTA, który ugruntował swoją silną pozycję jako dostawca wysokiej jakości kursów CELTA bez przynależności do żadnej międzynarodowej sieci szkół.

Formułę naszego kursu opracowaliśmy samodzielnie, ucząc się od najlepszych korepetytorów i asesorów Cambridge CELTA.

Aeddan Shaw, Sandy Millin, Alex Tilbury, Amanda Davies, Adrian Post i Sarah Jane Findlay byli wśród niesamowitych korepetytorów, którzy pracowali z nami przez lata i nadal należą do naszej rodziny CELTA.

Celta

standardy celta

CELTA ONLINE w Lang LTC

Stworzone przez nas centrum spełnia najwyższe standardy Cambridge English, co potwierdza każdy raport Cambridge Assessor, który motywuje nas do uczenia się z każdego prowadzonego przez nas kursu CELTA.

Nie tylko przekazujemy informację zwrotną, ale chętnie ją przyjmujemy. Robiąc z nami CELTA możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, tony inspiracji, osobisty kontakt, przytulną atmosferę i… zawsze będziemy mieć dla Ciebie czas.

W pełni wykwalifikowani, doświadczeni korepetytorzy tworzą zgrany zespół akredytowanych korepetytorów CELTA Cambridge, których siedziba znajduje się w centrum: znamy się nawzajem, jak się nawzajem i lubimy tworzyć pozytywne środowisko do nauki: nasz duch zespołowy jest zaraźliwy.

doskonalimy twój warsztat

Jako szanowany ośrodek doskonalenia nauczycieli, jesteśmy siłą napędową popularnych inicjatyw szkoleniowych dla nauczycieli, takich jak

  • konferencja dla nauczycieli TWIST
  • Festiwal Lekcji
  • PLAnetarium
  • STORYlicious
  • TKT Young Learners
  • kursy TKT CLIL Primary

Współpracujemy z ponad 300 nauczycielami w całej Polsce oraz 160 renomowanymi klientami korporacyjnymi o międzynarodowej renomie i 30 szkołami partnerskimi.

Łączymy profesjonalizm z przyjaznym podejściem, najwyższe standardy z etyką dbałości.

Nasi kandydaci reprezentują różne grupy 
zawodowe, wiekowe, etniczne i narodowościowe. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ