Nowa lokalizacja Lang LTC

Centrum Egzaminacyjne Cambridge English & IELTS i Szkoła Językowa Online zaprasza do swojej nowej siedziby w sercu Warszawy – Al. Jerozolimskie 133!

Czy słyszeliście już najnowsze wieści? Nasza Szkoła i Centrum Egzaminacyjne wkracza w nowy rozdział – 1 marca przenosimy się do nowej, wspaniałej siedziby!

Lokalizacja, która zmienia wszystko! Przyjazd do nas stanie się jeszcze prostszy i wygodniejszy. A parking? Bezproblemowy! Okolice Placu Zawiszy w Warszawie to idealny punkt dla każdego, kto ceni sobie łatwość dostępu i doskonałą komunikację.

Nasz nowy lokal jest zaprojektowany z myślą o Waszych potrzebach – zarówno te duże, jak i małe sesje egzaminacyjne będą u nas miały swoje miejsce. Stworzyliśmy przestrzeń, w której każdy czuje się jak w domu, niezależnie od wieku! ❤️

Dołącz do nas w Alejach! Odkryj nową siedzibę Szkoły Online oraz Centrum Egzaminacyjnego Cambridge i IELTS. Czekamy na Ciebie, by razem tworzyć przyszłość pełną sukcesów.

Gdzie nas znajdziesz?

Znajdujemy się w biurowcu na warszawskiej Ochocie, w pobliżu Placu Zawiszy, między ul. Grójecką a Alejami Jerozolimskimi.

Jak dojechać do Centrum Egzaminacyjnego Lang LTC?

Dogodny dojazd komunikacją miejską:

  • przystanki tramwajowe Ochota-Ratusz, Plac Zawiszy, Plac Narutowicza
  • przystanki autobusowe Spiska, Niemcewicza, Plac Zawiszy, Plac Narutowicza
  • II linia metra Metro Rondo Daszyńskiego
  • stacje i dworce kolejowe Warszawa Centralna, Warszawa Ochota, Warszawa Główna, Warszawa Śródmieście