Przerwałaś naukę w połowie podręcznika? Nie dokończyłeś kursu? Mamy na to sposób!

Zdarza się, że przerywasz naukę angielskiego w trakcie kursu czy podręcznika. Potem trudno Ci wznowić zajęcia, bo szkoły nie mają kursu na Twoim poziomie zaawansowania, albo już nie ma miejsc.

Dlatego, w Szkole Online Lang LTC, od semestru wiosennego, tuż po feriach zimowych, zawsze możesz dołączyć do drugiego semestru kursu angielskiego ogólnego na poziomie B1 i B2.

Jeśli jednak dużo zapomniałaś, zapomniałeś, możesz też rozpocząć naukę w nowej grupie od początku danego poziomu zaawansowania. W podjęciu ostatecznej decyzji, zawsze pomoże Ci wynik twojego testu pisemnego online i przede wszystkim rozmowa z metodyczką szkoły.

Zajęcia online mają tę zaletę, że nie musisz się przemieszczać w korkach, masz dostęp do najlepszych nauczycieli bez względu na Twoje miejsce zamieszkania. No i trudniej się spóźnić 🙂

Dodatkowo, Twój lektor może Cię wesprzeć dodatkowymi narzędziami i materiałami, które pomogą Ci nadgonić lub odświeżyć umiejętności. Jeśli nie chcesz przeoczyć momentu rekrutacji – i promocji! – do grup na drugi semestr, koniecznie zostaw nam swój adres email.

[popup_anything id=”6165″]

A tymczasem, zainspiruj się jak nie tracić motywacji w nauce języka!

Kurs angielskiego w Lang LTC

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ