Zamów bezpłatnie

OFERTA DLA FIRM

Sprawdź nas. Zamów bezpłatnie i dowiedz się jak działamy.

Zaufało nam ponad 1000 firm w Polsce i za granicą. Jak organizujemy kursy językowe w firmie w dwa dni? Jak w praktyce prowadzimy zajęcia online? Jakie dodatkowe usługi i produkty podnoszą naszą efektywność? Jak wspieramy Twój Employer Branding? – zajrzyj na nasz blog.

WYPEŁNIJ I PRZEŚLIJ

ZAMÓW BEZPŁATNIE

ZAPYTAJ NAS

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne oczekiwania, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą szybko, bo wiemy że to dla Ciebie ważne.

POBIERZ BEZPŁATNIE

OPINIE NASZYCH PARTNERÓW

Profesjonalizm i dopasowanie oferty do naszych potrzeb czynią współpracę ze szkołą LANG LTC bardzo efektywną

Lionbridge Poland Sp. z o.o., HR Coordinator

Szczególnie wysoko oceniamy system zarządzania szkoleniami LANG LTC, przydatność udostępnionych nam narzędzi i sposób komunikacji z opiekunami kontraktu

PGNiG Dyrektor Biura Kadr i Szkoleń

Departament Służby Cywilnej i Państwowego Zasobu Kadrowego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów rekomenduje firmę LANG LTC, jako rzetelnego, profesjonalnego i terminowego organizatora kursów językowych

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Zastępca Dyrektora Departamentu Służby Cywilnej i Państwowego Zasobu Kadrowego

OPINIE SŁUCHACZY FIRMOWYCH

Moim zdaniem obecna formuła zajęć jest bardzo satysfakcjonująca, nie mam żadnych zastrzeżeń. Nic bym nie zmieniał. Zajęcia prowadzone są w sposób, który mógłby być wzorem dla pracy zdalnej. Dziękuję bardzo i pozdrawiam 🙂

Elastyczność umawiania terminów zajęć, możliwość odbywania lekcji przez Internet, lektorka zawsze uśmiechnięta i chętna do pracy.

Prowadząca równo dzieli czas interakcji pomiędzy uczestników zajęć, każdy ma czas na wypowiedź. Zajęcia są ciekawe, a udostępniane materiały różnorodne. Widać, że prowadząca przygotowuje się na zajęcia i jest zaangażowana.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAPYTAJ NAS

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne oczekiwania co do kursu, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą szybko, bo wiemy że to dla Ciebie ważne.

TRZYMAJ RĘKĘ NA ofercie

Zostaw swój email. Będziemy Cię powiadamiać o nowych bezpłatnych materiałach dla HR, produktach i ofertach dla partnerów.